• zrušit

    Podkategorie

  • zrušit

    Výrobci

  • Model a provedení

  • zrušit

    Provedení switche

  • Rychlost

  • zrušit

    Rychlost LAN max.

  • zrušit

    Rychlost Wi-Fi max.

  • Konektivita

CISCO - Optické moduly

Snímek Kód Název Dostupnost Cena Operace
5139010014 Cisco SFP-H10GB-CU1M= na objednávku 2 391 Kč
5139010017 Cisco SFP-H10GB-CU5M= na objednávku 3 584 Kč
5139010008 Cisco GLC-SX-MMD, 1000BASE-SX SFP na objednávku 11 116 Kč
5139010001 Cisco Gigabit Ethernet LH SFP modul,LC (MGBLH1) na objednávku 8 259 Kč
5139010002 Cisco Gigabit Ethernet SX SFP modul,LC (MGBSX1) na objednávku 4 148 Kč
5139010003 Cisco GLC-FE-100FX= na objednávku 8 060 Kč
5139010004 Cisco GLC-FE-100FX-RGD= (Fast MM Rugged SFP) na objednávku 8 866 Kč
5139010005 Cisco GLC-GE-100FX= na objednávku 8 060 Kč
5139010006 Cisco GLC-LH-SMD= (SFP 1000Base-LX/ LH, DOM) na objednávku 22 119 Kč
5139010007 Cisco GLC-SX-MM-RGD= (GB Multi-Mode Rugged SFP) na objednávku 17 728 Kč
5139010009 Cisco GLC-TE (SFP 1000Base-T) na objednávku 10 005 Kč
5139010010 Cisco SFP-10G-LR= (10GBASE-LR SFP Module) na objednávku 84 363 Kč
5139010011 Cisco SFP-10G-LR-S= na objednávku 45 569 Kč
5139010012 Cisco SFP-10G-SR= (10GBASE-SR SFP Module) na objednávku 22 672 Kč
5139010013 Cisco SFP-10G-SR-S= (10GBASE-SR SFP Module) na objednávku 15 951 Kč