UBNT UACC-OM-SM-10G-D-2 - U Fiber, SM Module, 10G, 2-pack

Popis produktu; UACC-OM-SM-10G-D-2 je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/ Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy. ... více
Objednací kód: 5260719061
Kód výrobce: UACC-OM-SM-10G-D-2
Výrobce: UBIQUITI NETWORKS
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost: skladem (>5 ks)
Cena bez DPH: 2 132 Kč
Cena s DPH: 2 580 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

Popis produktu
UACC-OM-SM-10G-D-2 je singlemode 10G SFP+ modul pro přenos dat pomocí dvou vláken zakončenými LC konektory. Vlnová délka (Tx/Rx) tohoto modulu je 1310nm a je vhodný pro spojení až na vzdálenost 10km. Modul je kompatibilní se všemi Ubiquiti prvky se SFP+ porty. Balení obsahuje 2 kusy.

Technické parametry
Konektory a rozhraní

Konektory: (2) LC
Optika

Formát: SFP+
Pro typ kabelu: Single Mode
Přenosová rychlost: 10 Gbps
Vlnová délka - Tx/Rx [nm]: 1310
Dosah [km]: 10
Typ přenosu: 2-vláknový
Software

DDMI - diagnostika: Ano

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Optika Ano
Konektor HDMI Ne
HDMI (počet) 0 ks
Konektor DisplayPort Ne
DP (počet) 0 ks