Signamax 100-35WDMB 10G SFP+ optický WDM modul SM 1330/ 1270nm LC, BiDi, 10km, DDM - Cisco komp.

100-35WDMB 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1330/ Rx:1270nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky. ... více
Objednací kód: 539049413
Kód výrobce: 100-35WDMB
Výrobce: SIGNAMAX
Záruční lhůta: 36 měs.
Dostupnost: skladem (>10 ks)
Cena bez DPH: 636 Kč
Cena s DPH: 770 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

100-35WDMB 10G SFP+ optický modul SM LC simplex. Vlnová délka Tx:1330/Rx:1270nm, Maximální dosah 10km, SFP má podporu DDM diagnostiky. Záruka 3 roky.

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Rychlost LAN max. 10 Gbps
Optika Ano