Razer Kunai 120MM aRGB LED PWM Performance Fan - 1 Fan

Seznamte se s výkonnými aRGB ventilátory Razer Kunai ve 120 mm variantě s hydraulickým ložiskem poháněným technologií Razer Chroma™ a technologií lopatek ventilátoru inspirovanou elitními vojenskými letadly pro nenápadné a účinné chlazení. FUNKCE; Tiché, výkonné ventilátory s hydraulickými ... více
Objednací kód: 9220500002
Kód výrobce: RC21-01800100-R3M1
Výrobce: RAZER
Záruční lhůta: 24 měs.
Dostupnost:
Cena s DPH: na vyžádání
Porovnání Oblíbené

Seznamte se s výkonnými aRGB ventilátory Razer Kunai ve 120 mm variantě s hydraulickým ložiskem poháněným technologií Razer Chroma™ a technologií lopatek ventilátoru inspirovanou elitními vojenskými letadly pro nenápadné a účinné chlazení.

FUNKCE
Tiché, výkonné ventilátory s hydraulickými ložisky. Ochlaďte svůj počítač pomocí ventilátoru aRGB s vysokým průtokem vzduchu a LED diodami a světelnými efekty poháněnými Razer Chroma™ RGB. Díky vysokému výkonu statického tlaku a snížené akustice je Razer Kunai perfektní volbou pro herní počítače.

PŘIPOJTE AŽ 8 VENTILÁTORŮ
Zřetězte a připojte až 8 ventilátorů Razer Kunai k ovladačům Pulse Width Modulation a aRGB, abyste vytvořili pohlcující světelné efekty. Podporováno softwarem Razer Synapse pro dokonalé přizpůsobení.

PODPORA OVLADAČE VENTILÁTORU PWM
Ať už potřebujete maximální proudění vzduchu k ochlazení počítače nebo tichý provoz při nižších otáčkách, náš ovladač ventilátoru s pulzní šířkovou modulací (prodává se samostatně) vám umožní pohodlně nastavit rychlost ventilátoru podle vašich potřeb.

RAZER CHROMA™ aRGB
Odemkněte dokonalé přizpůsobení aRGB s 16,8 miliony barev, světelnými vzory a efekty, které reagují na vaši hru. Získejte největší světelný ekosystém na světě a ovládejte jej z jedné platformy.

-|CZ|SK|EN
Zdroj - chlazení
Ventilátor zdroje (mm) 120
Skříň - rozměry
Šířka skříně (mm) 120
Výška skříně (mm) 120
Hloubka skříně (mm) 25