Netgear 40GBASE-MR4 MMF LC QSFP+ MODULE

AXLM761-10000S - QSFP+ transceiver module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - LC multi-mode - až do 100 m; OBECNÉ; •Typ zařízení: QSFP+ transceiver, •Provedení: Plug-in modul; SÍŤOVÁNÍ; •Technologie připojení: kabel, •Typ kabeláže: 40GBASE-SR4, ... více
Objednací kód: 518012801
Kód výrobce: AXLM761-10000S
Výrobce: NETGEAR
Záruční lhůta: 60 měs.
Dostupnost: na objednávku
Cena bez DPH: 19 720 Kč
Cena s DPH: 23 861 Kč
Porovnání Oblíbené Hledat náhradníka

AXLM761-10000S - QSFP+ transceiver module - 40 Gigabit LAN - 40GBASE-SR4 - LC multi-mode - až do 100 m

OBECNÉ

  • Typ zařízení: QSFP+ transceiver
  • Provedení: Plug-in modul

SÍŤOVÁNÍ

  • Technologie připojení: kabel
  • Typ kabeláže: 40GBASE-SR4
  • Protokol datového spojení: 40 Gigabit LAN
  • Rychlost přenosu dat: 40 Gbps
  • Max. přenosová vzdálenost: 100m
  • Rozhraní: 1 x Ethernet 40GBASE-SR4 - LC multi-mode female x 2

Záruka: 5 let
Odkaz na web výrobce: <https://preview.netgear.com/>

-|CZ|SK|EN
Parametr Hodnota
Provedení switche Moduly
Optika Ano